Jsme malá společnost s velkými zkušenostmi, která si klade za cíl, aby tento svět byl čistší.
Naší hlavní specializací je čištění čalouněného nábytku, matrací, sedaček, židlí, koberců a interiérů automobilů – v podstatě všech textilních povrchů.

Všechny zaměstnance společnosti Valeon Praha spojují společné hodnoty a pocit odpovědnosti vůči našim zákazníkům. Naším cílem je získat výsledek z jejich činnosti ve formě pozitivních recenzí od zákazníků.

Používáme nejkvalitnější a osvědčené prostředky k dosažení maximálního výsledku. Nejlepší čisticí prostředky od světově proslulé firmy Karcher. Používáme pouze nové čisticí vysavače. Osvědčené chemické prostředky s dlouholetými zkušenostmi s jejich používáním po celém světě. Náš tým tvoří zkušení odborníci ve svém oboru – ať už pracovníci kanceláře, kteří se zabývají objednávkami, manažeři pracující s klienty nebo přímo zaměstnanci u Vás doma vykonávající čistící práci. Jsme Vám dostupné vždy od 8 do 20 hodin, a to včetně víkendů. V ojedinělých případech jsme s Vámi i mimo pracovní dobu.

Dovolte nám, se postarat o úklid Vašeho domova, abyste se tím nemuseli zabývat a měli tak více času se věnovat svým blízkým a oblíbeným aktivitám.
Zeptejte se

Zavolame Vám během 15 min

Odeslát
Připojit soubory

Tato webová stránka využívá tzv. cookies, což jsou malé dočasné soubory, které jsou uloženy prostřednictvím internetového prohlížeče do zařízení návštěvníka. Jedná se o textové soubory zanedbatelné velikosti, které se uloží výhradně po dobu návštěvy na stránce a zůstávají uloženy po dobu potřebnou pro jejich funkci.

Více podrobností